Art Show: Galeriler Buluşması

24 çağdaş sanat galerisinin bir araya gelerek organizasyonunu üstlendiği Art Show: Galeriler Buluşması, 20-25 Şubat 2024 tarihleri arasında The Ritz-Carlton Residences, B Blok’da gerçekleşecek.

Çağdaş sanat ortamında önemli bir konuma sahip olan galerilerilerin Türkiye’den temsilcileri, etkinliğin organizasyonunda iş bölümü yaparak belli roller üstlenmenin yanı sıra bir arada olmanın gücüyle dayanışmaya odaklı bir sergileme modelini benimsiyor. Sanata değer veren kurum ve markaların desteğiyle gerçekleşecek sergi, dinamik bir program ve konuşma serileriyle de izleyici, sanat profesyonelleri ve kültür sanat aktörleriyle yoğun ve verimli bir diyalog kurmayı hedefliyor.

Bilgili Holding‘in ana sponsorluğunda gerçekleşecek sergide, çizgisi birbirinden farklı galerileri ortak bir dil altında toplayabilmek adına mimari tasarımı Emre Arolat (EAA) ve Murat Tabanlıoğlu (TA) ortaklaşa üstlenirken, TBWA iletişim ve kurumsal kimlik desteği sağlıyor.

Benzer düşünce ve beklentilerle yola çıkarak demokratik bir ortamda sergi yapma arzusuyla şekillenen etkinlik, tamamen ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.