ÖRGE HOME STYLE

Örge Home Style, ideallerini ve yaşamla ilgili beklentilerini gerçeğe dönüştürmek isteyen dostlar kazanmak amacıyla yolculuğuna 2004 yılında İzmir’de başladı. 2019’da Adressistanbul Ev ve Dekorasyon Merkez’inde açtığı yeni mağazası ile artık İstanbul’daki dostlarına da daha yakın… Markaya ait koleksiyonlar ve kişiye özel tasarımların yer aldığı mağaza, sizlere tasarım ve şıklığın kusursuz kimyasını bir arada sunuyor.

Örge Home Style ürün tasarımlarını sergilediği mağazalarında, kanepeden aydınlatmaya, yemek odasından aksesuarlara kadar bir çok ürün grubunda modern ve şık çizgilerle birlikte; doğal taş, ahşap ve krom gibi farklı malzemelerin uyumunu hissedebileceğiniz bir konseptle karşımıza çıkıyor. Ayrıca Örge Home Style mimar ve iç mimarlara çözüm olabilecek deneyim ve tecrübeye sahip bir marka olarak, konfor ve kalitenin uyumunu bir araya getirdiği mobilyaları ile zevkinize uygun tasarlanmış mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Mimar İpek Örge ve Murat Örge tarafından kurulan firma mobilya ve dekorasyon sektöründe hizmet vermekte ve ayrıca iç mimar ve mimarlardan oluşan ekibiyle proje tasarımı ve uygulaması da yapmaktadır.