OOBJE

90 yıl öncesine dayanan bir hikâye bizimki. O zaman kurulan hayallerle birlikte bugün geldiğimiz noktada üretim gücümüz ve tecrübemiz ile benzersiz tasarımları olan erişilebilir bir marka olmayı hedefliyoruz.

Markamızı oluştururken, tasarımın ön planda olduğu herkesin ulaşabileceği Oobje’ler üretme fikrinden beslenerek bu yolculuğa çıktık. Bizi neyin daha doğru temsil ettiğini düşündüğümüzde kendimizi ifade eden kavramların ‘’Güvenilir, erişilebilir, özgün, keyifli ve zamansız’’ olduğunun farkına vardık.

Bu kavramlardan yola çıkarak oluşturulan markamız; eski ile yeninin sentezinden faydalanarak çeşitli ortamlarda nesiller boyu kullanabileceğimiz, birçok ihtiyaca cevap verebilen günlük hayatımızın parçası olabilecek yüksek kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Tasarımda bir diğer odağımız da; duyularımıza hitap edecek, farklılığı hissettirebileceğimiz işlevsel ve yalın tamamlayıcı mobilyalar ile sıcak ve renkli mekânlar sunmak.

Üretimin tüm aşamalarında el işçiliği ve teknoloji aracılığı ile yeni yollar deneyimliyor, eskiz çalışmalarımızdan prototipine kadar her tasarımımızda benzersiz bir ürün oluşturma heyecanı ile kolektif bir biçimde çalışıyoruz.

Sektöründe ülkenin en mutlu işyeri seçilmiş firması olarak; sevgi ve saygının hâkim olduğu bir dünya için farklı yaşam tarzlarını ifade eden fikirlere önem veriyor, farklı ülkelerden deneyimli tasarımcılarla iş birliği yaparak paydaş çevremizi genişletmek istiyoruz.

6 farklı kıtada 66’den fazla ülkeye hizmet veren ekibimiz; şimdi Oobje’ler ile yaşam alanlarınıza konuk oluyor. Bizimle tanışmak ya da fikirlerini paylaşmak istersen:

hello@oobje.com; adresimizden bizlere bir selam göndermen yeterli…