Ekin Varon Design Studio

Türkiye ve dünya pazarına hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulan Ekin Varon Design Studio, Türkiye’nin sahip olduğu endüstriyel üretim kapasitesi ve el işçiliğini birleştiren yenilikçi bir yaklaşımla hayata geçti. Ekin Varon Design Studio’daki ürünler ve mekanlar evrensel tasarım anlayışının ihtiyaçlara göre şekillenmesiyle ortaya çıkmaktadır.

Ekin Varon Design Studio özgün mobilya, mekan ve obje tasarımına ilaveten konut, otel, rezidans, ve kontrakt alanlara çözümler sunmakta.

Doğu ve batı sentezinin yansımalarını Ekin Varon Design Studio’nun ürünlerinde; Batının endüstriyel üretim teknikleri ve doğunun el işçiliği zanaatinin birleşimiyle görmek mümkün. Tasarımların ilham kaynakları: Hayatın akışının içinden, müşterilerin ihtiyaçlarından ve Türkiye’nin sahip olduğu zengin kültür mozaiğinden gelmekte.

Beklenmedik farklı malzemelerin doğru şekilde mobilyada ve mekanlarda kullanımının, yerleştirildikleri alanlara ruh ve zenginlik kattığını savunan tasarım ofisi, yaşanılan alanları daha keyifli ve daha samimi hale getirmek adına ürünlerin tamamında bu hissi yaşatmaya  özen gösteriyor.