Yarışma | Warming Huts: An Art + Architecture Competition On Ice

WARMING HUTS COMPETITION: Arts + Architecture Competition on Ice’ın kazananları olarak üç takım, ısınma kulübesi veya sanat enstalasyonu için tasarımların sunum aşamasında seçilecek. Kazananlar, Winnipeg, Manitoba’daki Assiniboine ve Red nehirlerinde bulunan Nestaweya Nehri Yolu boyunca uygulanacaktır.

Jüri, kazanan tasarımları malzeme kullanımındaki yaratıcılıklarına, barınak sağlamalarına, montaj ve biçim uyumuna, peyzajla entegrasyona ve inşaat kolaylığına göre seçecektir.

Ocak ve Şubat aylarında Winnipeg’de hava durumu, sıcaklıkların – 30C’nin altına ulaşmasıyla aşırı soğuk olabilir. Ekipler, güneş radyasyonunun, rüzgar soğuğunun ve karla kaplı nehrin sürekli değişen manzarasının etkileriyle ilgilenmeye teşvik edilir.

Başvuru Koşulları

 Bu başvuru çağrısı, tüm mimarlara, mimarlık öğrencilerine, peyzaj mimarlarına, iç mimarlara, sanatçılara ve endüstriyel tasarımcılara açıktır. Bu yarışma, farklı disiplinlerden ekiplerin oluşumunu teşvik etmeyi ve teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

 Yarışma Başvurusu:

 Takımlardan yarışma sitesine şu adresten giriş yapmaları istenir: www.warminghuts.com

Takımların www.warminghuts.com/login adresindeki talimatları izleyerek kaydolmaları gerekmektedir. warminghuts.com sunucusu tarafından benzersiz bir kayıt numarası oluşturulacak ve ekibin irtibat kişisine kayıt numarasını içeren bir onay e-postası gönderilecektir.

 Son Başvuru Tarihi: 4 Ekim 2022

Yarışma hakkında detaylı bilgi için; https://www.warminghuts.com