DESIGNLOOK TASARIMCILARI BULUŞTURUYOR

Sürdürülebilir bir hayat için sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak temasını tartışmak için tasarımcılar,  Designlook İç Mimari ve Tasarım Platformunda bir araya geliyor.

Pandemi, mekânlar ve yaşam alanları ile ilgili toplumsal alışkanlıkları değiştirdi.  Potansiyel riskleri azaltmada tasarımcının rolü nedir? Virüsün yayılmasını, antivirüs tabanlı, sürdürülebilir yeni mimari tasarımlarla durdurmak mümkün mü?

Tasarımcılar, gelecek dönemdeki virüs saldırılarına karşı yaşam alanlarındaki korumayı sağlamak, uygun tasarım fikirlerini paylaşmak, sürdürülebilir hayatı yeniden tanımlamak için bir araya geliyor.

Sürdürülebilir bir hayat için sürdürülebilir yaşam alanlarının nasıl yaratılacağını tartışmak için Designlook İç Mimari ve Tasarım Platformu, birbirinden değerli tasarımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor.  Etkinliğe katılan tasarımcılar arasında, Mimar ve Endüstriyel Tasarımcı Ron Arad, doğadaki mekanizmalardan ilham alarak tasarımlarını geliştiren Biyomimetik Mimar ve TED Konferanslarının ‘Sürdürülebilir Mimari’ konusunda aranan konuşmacısı İngiliz Mimar Michael Pawlyn, Rockwell Group Avrupa Eski Direktörü Diego Gronda ve Endüstriyel Tasarımcılardan Defne Koz  ve Adnan Serbest de yer alıyor. Etkinlik konuşmacıları, sosyal, ekonomik ve ekolojik sürdürülebilir obje, mekan ve hizmet tasarlamanın önemine dikkat çekiyor.

15-18 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Designlook Online Event, sergileme vitrini, b2b platformu ve webinarlardan oluşan, iç mimari ve endüstriyel tasarım disiplinlerini   kapsayan online bir etkinlik olarak tasarlandı.

İç Mimari, tasarım ve dekorasyon sektörünü buluşturacak olan Designlook Online Event destekçileri arasında, İdealist İç Mimarlık Derneği ve ETMK-Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu yer alıyor. Etkinliğin webinar sponsorluğunu, ofis mobilyalarında sağlıklı ve sürdürülebilir tasarımlar hazırlayan Bürotime yapıyor.

Detaylı bilgi için: www.designlook.online