LAODIKEIA

Ben heykel yaratmıyorum, heykeller o taşların içinde zaten var, ben sadece fazlalıkları alıyorum” demiş üstat Michelangelo.

O, taşlara hayat verme yeteneği olan bir üstat, bizlerse yüzyıllar sonra onu hayranlıkla izleyen çırakları.

İlhamımızı doğduğumuz coğrafyanın katmanlarından, 7500 yıllık tarihiyle, görkemiyle büyüleyen Laodikeia antik kendinden alan markamız 2006 yılında başladı yolculuğuna. Tarih, kültür ve sanat; deneyimin ustalığı, teknolojinin fırsatları ile buluştu Laodikeia’da.

Farklı mermer türlerinden travertene, kireç taşından onikse doğal taşın gizemli dünyası, katmanları, her bir parçanın benzersizliği tutkumuz oldu. Bu tutku ile serüvenimiz, ürünlerimiz dünyanın farklı bölgelerinde hayat buldu. Bugün 5 kıtada, 16 ülkeye yaptığımız ihracatımızla ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bambaşka coğrafyalarla buluşturmanın gururunu ve sorumluluğunu taşıyoruz.

İnovasyonu, kaliteyi, tasarımı ve teknolojiyi marka değerleri olarak benimsediğimiz bu yolculukta canlıya, çevreye saygı ve hayata sahip çıkmak en önemli ilkemiz oldu.

Sizi Carved Stone koleksiyonumuzun klasikleşmiş parçaları ve yeni tasarlanmış ürünler ile tanıştırmak istediğimiz bu web sayfamızdan keyif almanız dileklerimizle…