Logo-Symphonic

Ekim2021

SYMPHONIC | Strong Açılır Kanape

symphonic-1_2168b054

Çok işlevli açılır kanapeler hem fonksiyonel kullanımıyla alandan tasarruf sağlar, hem de görsel olarak mekan tasarımına değer katar.

symphonic-2_f9edc4ed

Symphonic’in köklü kalite anlayışı ve doğru ergonomi ilkesi ile ürettiği ‘Strong’ yoğun kullanımlı otel odaları için sorunsuz bir çözüm ürünüdür. Yerine göre farklılaştırılabilen açılır kapanelerde ebatlar, ayak sistemleri, kumaş, kol modelleri projeye göre seçilebilir.

symphonic-3_576667ec

https://www.youtube.com/watch?v=cqiXMCGGpGg

REFERANS PROJE | Almwellness Hotel Pierer

symphonic-4_26074f02

Tatil yapmanın en güzel yolu, doğayla uyum içinde olmak. Almwellness Hotel Pierer, doğal, sürdürülebilir bir otel tasarımına özel önem veriyor ve doğaya yakınlığa olan tutkusunu ahşaptan yapılmış modaya uygun mobilyalarla ifade ediyor. STRONG modeli Almwellness Hotel Pierer odalarının cazibesini tamamlıyor ve şık bir ürün olarak gün içinde de rahat bir oturma alanı sunuyor. Tek bir hareketle saniyeler içinde konforlu yatağı ortaya çıkıyor ve aynı anda ek bir oturma alanının yanında yatma alanı da sunuyor.

https://www.symphonic.at/referenzen/almwellnesshotel-pierer

İLHAM VEREN MİMARLIK ­| Louis Vuitton İstinye Park’ın Yeni Cephesi Seçkin Pirim İmzalı!

symphonic-5

Türkiye’nin önde gelen çağdaş sanatçılarından heykeltraş Seçkin Pirim İstinyePark’taki Louis Vuitton mağazası için tamamı Türk limra taşından oluşan hareketli bir cephe tasarladı. Oldukça ses getiren mağazanın açılışı 16 Eylül’de gerçekleşti. Pirim’in tanımı ile bir cepheden çok içine girilebilen bir heykel olan bu tasarım, alışveriş deneyimi ile sanatı bir araya getiriyor. İlgi çekici projenin mimari danışmanlığını Pin Architects üstlenmiş. Farklı perspektiflerden algısı sürekli değişen cephe, alışveriş merkezinin açık alanında dev bir heykeli anımsatıyor.

ZAMANSIZ TASARIMLAR | DeLorean DMC 12

symphonic-6

Geleceğe Dönüş dizisinin yıldızı ikonik DeLorean DMC-12’nin kırk yıllık bir sessizliğin ardından 2021 sonbaharında bir anka kuşu gibi yükselmesi bekleniyordu. Merak edilen ise, nasıl görüneceği idi… Tasarımcı Angel Guerra’nın elinden çıkacak 2021 versiyonu, sevdiğimiz nostaljik tasarımına mı sahip olacaktı, yoksa klasik estetikle harmanlanmış modern bir görünümle bizi şaşırtacak mıydı? Öyle ya da böyle, efsane filmin kahramanı şüphesiz yeniden parlayacak.

DÜNYADAN HABERLER ­| Bulgari x Refik Anadol İş Birliği ile ‘Serpenti Metamorphosis’

symphonic-7

Roma merkezli marka Bulgari, dünyaca ünlü medya sanatçısı Refik Anadol ile iş birliği yaparak çarpıcı bir sanat enstalasyonu hayata geçirdi. Milano’nun kalbi olan Duomo Meydanı’nda konumlanan sergi, ilhamını markanın simgesi haline gelen yılan sembolünden alıyor. 6 Ekim’de resmi açılışı gerçekleşen ‘Serpenti Metamorphosis’ isimli enstalasyon 31 Ekim’e kadar görülebilecek ve sonrasında başka ülkelerde de sergilenmeye devam edecek. Eser, bir marka için yapay zeka kullanılarak yaratılan ilk sanat eseri olmasıyla da öne çıkıyor.

insta-bant

Bu içerik SYMPHONIC için DAC tarafından hazırlanmıştır.
Posta listesinden ayrılmak için burayı tıklayın